Odnaleziono ciała dwóch osób zaginionych po tragedii w Cieszynie
W wyniku zawalenia się budynku w Cieszynie, służby ratownicze odnalazły ciała dwóch osób, które były wcześniej uznane za zaginione – jak poinformował dowódca Państwowej Straży Pożarnej, nadbrygadier Mariusz Feltynowski. Pierwsza z ofiar została zlokalizowana nieco po godzinie 21, natomiast drugą udało się odnaleźć chwilę po godzinie 23. Niestety, pomimo wysiłków ratowników, nie wykryto u nich oznak życia – zaznaczył.
Podczas konferencji prasowej, dowódca PSP, nadbrygadier Mariusza Feltynowski, przekazał najnowsze informacje na temat sytuacji na miejscu tragedii. Wydarzenie miało miejsce rano w Cieszynie i już zakończono etap działań ratowniczych. Pierwszą osobę odnaleziono około godziny 21 na drugim piętrze budynku, od strony zewnętrznej. Ciało zostało następnie przekazane odpowiednim służbom do wykonania procedur policyjnych i prokuratorskich. Kolejne ciało odnaleziono o godzinie 23.10 – informował szef PSP.

Lato z muzyką 2026: plenerowe koncerty w Cieszynie
Ekopracownia w Kiczycach: Uczniowie uczą się w sercu natury
Wakacyjne warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w Oddziale dla dzieci!
Rodzinny festyn u św. Elżbiety: radosne chwile w Cieszynie